Mikeš HB, z. s.

Jsme spolek pomáhající opuštěným kočkám na Vysočině.

Aktuální sbírky

SBÍRKA KRMIVA PRO OPUŠTĚNÉ KOČIČKY

Je mnohdy až neuvěřitelné, čím vším si bezprizorní kočičky musí projít, co vše musí vytrpět a jak moc jsou lidé k jejich utrpení lhostejní. Prosíme, pomozte nám pomáhat těmto chudákům z ulice a z kočičích kolonií, sami nemáme šanci.

Čím více kastrujeme, tím více se dovídáme o místech, kde tyto opuštěné, většinou plaché kočky žijí. Po kastraci a veterinárním ošetření nadále monitorujeme jejich zdravotní stav a zajišťujeme pro ně krmivo. Jenže, koček přibývá a krmivo ubývá.

Proto bychom vás chtěli poprosit o podporu, a tímto vyhlašujeme sbírku:

"KRMIVO PRO VENKOVKY"

Uvítáme hlavně konzervy, ideálně z DM nebo tetrapacky Smilla (ve šťávě), jdou lehce vyklepnout a kočičky po nich nemají zažívací problémy. Krmivo je možno objednat i přímo na stránkách drogerie DM nebo Zoohitu. Po domluvě je můžete také dovézt přímo do našeho útulku. Budeme vděčni za každou konzervu a granule pro bezprizorní kočičky.

Pomoci můžete i libovolným příspěvkem na náš transp. účet 2300735542/2010, pozn. Krmivo pro venkovky, a my ho pro ně objednáme.

Děkujeme všem, komu není osud bezprizorních kočiček lhostejný.

Účet sbírky na kočičky

2300735542/2010

Účet spolku

2900727378/2010

Návštěvy

Chcete-li navštívit naše kočičky, domluvte se prosím předem přes fb, e-mailem, nebo telefonicky na konkrétním termínu. Děkujeme za spolupráci!

Najdete nás také:

facebook

Kontakt

  • mikeshb@seznam.cz

Autor