Mikeš HB, z. s.

Jsme spolek pomáhající opuštěným kočkám na Vysočině.

Chcete nám pomoci?

Jakožto nezisková organizace bez jakýchkoliv dotazí od měst či jiných veřejných zdrojů jsme zcela závislí na příspěvcích a darech od lidí. Jakým způsobem nám tedy můžete pomoci?

Finanční pomoc

Finančně nás můžete podpořit libovolným příspěvkem na náš transparentní účet. Tyto dary slouží primárně na krmení, stelivo, veterinární péči a údržbu objektu našeho azylu. Pomůže nám jakákoliv částka!

Číslo transparentního účtu, na který máme schválenou veřejnou sbírku, je 2300735542/2010.

Materiální pomoc

Budeme vděčni zejména za následující materiální dary:

  1. krmivo – granule, konzervy, kapsičky – preferujeme kvalitu před kvantitou, levné barvené granule bohužel způsobují vážné zažívací problémy.
  2. úklidové prostředky – pytle na odpad (nejlépe 35 litrů zavazovací), papírové kuchyňské utěrky, desinfekční mýdla a gely na ruce, vlhčené ubrousky, prací gely a aviváže, prostředky na nádobí, desinfekční spreje (Sanytol, Dettol), houbičky na nádobí.
  3. věci do aukcí – vše ve výborném stavu, pro co už doma nenajdete využití (bižuterie, dárkové a dekorativní předměty, knihy, kosmetika, hezké hrníčky...) Tyto věci budou sloužit pro další prodej. Zisk z prodeje půjde na náš transparentní účet a bude využit pro kočičky.

V tuto chvíli nepotřebujeme nábytek, matrace ani starý textil, protože naše sklady jsou již plné. Děkujeme za pochopení.

Ostatní

  1. tisk a roznášení našich letáčků (vejdou se dva na list papíru formátu A4)
  • barevný letákbarevný letákčernobílý letákbarevný leták

Účet sbírky na kočičky

2300735542/2010

Účet spolku

2900727378/2010

Návštěvy

Chcete-li navštívit naše kočičky, domluvte se prosím předem přes fb, e-mailem, nebo telefonicky na konkrétním termínu. Děkujeme za spolupráci!

Najdete nás také:

facebook

Kontakt

  • mikeshb@seznam.cz

Autor